FMC Centrum Medyczne znajdujące się w Łodzi zostało przygotowane z myślą o wszystkich osobach, które potrzebują profesjonalnej, rzetelnej oraz szybkiej diagnostyki i skorzystania z usług leczniczych. FMC to nowoczesna klinika polska, która oferuje między innym:i usługi lecznicze z wielu dziedzin medycyny. Jednak, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i zadbać o Państwa zdrowie oferta jest cały czas wzbogacana.

FMC Centrum Medyczne z miłości do zdrowia

W Centrum Medycznym zostało uruchomione profesjonalne miejsce rehabilitacji, w którym pacjenci otrzymają pomoc na najwyższym poziomie. Warto wspomnieć, że założycielem FMC Łodz jest chirurg ortopedii profesor doktor habilitowany nauk medycznych Jarosław Fabiś, dlatego szczególną opieką otacza dziedzinę rehabilitacji oraz ortopedii pourazowej. Otrzymają państwo ciągłość opieki na każdym etapie leczenia, począwszy od pierwszych dni po wykonanym zabiegu operacyjnym, aż do momentu powrotu do aktywności fizycznej.

Centrum może poszczycić się najwyższej klasy fachowcami, którzy kompleksowo zadbają o Państwa zdrowie. Ponadto warto wspomnieć, że miejsce zostało wyposażone w sprzęt najwyższej jakości, między innymi: aparat rentgenowski, rezonans magnetyczny aparat echokardiograficzny, a także rezonans i aparaty USG. To niesamowicie wygodne rozwiązanie dla pacjentów, ponieważ wszystkie badania mogą wykonać w jednym miejscu i bez kolejek. Dla państwa wygody Centrum Medyczne jest otwarte od poniedziałku do soboty.

Rehabilitacja na najwyższym poziomie

W Centrum Medycznym rehabilitacja jest świadczona na najwyższym poziomie, by jak najszybciej pomóc pacjentom powrócić do sprawności fizycznej oraz komfortu wykonywania ruchów. Specjaliści naszej kliniki świadczą usługi rehabilitacji:

  • kręgosłupa
  • kolana
  • biodra
  • stosują terapię manualną
  • akupunkturę
  • wykonują zabiegi w komorze hiperbarycznej.

Diagnostyka – kompleksowe usługi w jednym miejscu

Dla prawidłowego rozpoznania podczas leczenia ważne jest wykonanie badań diagnostycznych, dlatego dla wygody naszych pacjentów klinika oferuje szeroką gamę badań diagnostycznych, a także diagnostykę kardiologiczną. Wykonywane są w tym zakresie, między innymi: badania echo serca, EKG metodą Holtera oraz elektrokardiografia, diagnostyka rehabilitacyjna, a także badania laboratoryjne: podstawowe oraz specjalistyczne oraz biopsja cienkoigłowa. Szeroką ofertę centrum oferuje w dziedzinie chirurgii przeprowadzając zabiegi operacyjne stawiając na regenerację po zabiegu, a także specjalistyczną opiekę.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *