Różne rodzaje wycieków hydraulicznych pozostawiają różne znaki, na które nasz zespół ma doświadczenie w uważaniu i monitorowaniu. Używamy tych znaków ostrzegawczych, aby pomóc zawęzić i wskazać wyciek hydrauliczny w Twojej nieruchomości. Dotyczy to również wycieków wody, które nie są widoczne dla ludzkiego oka, nawet małych wycieków. Więc jeśli uważasz, że możesz mieć wyciek wody w swojej nieruchomości, skontaktuj się z nami. Jedną z rzeczy, która może pomóc w identyfikacji wycieku hydraulicznego jest zrozumienie odczytu wodomierza, co może pomóc w dostrzeżeniu wycieków i ilości wyciekającej wody.

Jakie są częste przyczyny wycieków hydraulicznych?

Jak można się spodziewać, w nowoczesnych domach z centralnym ogrzewaniem obsługujących większość lub wszystkie pokoje w nieruchomości, wycieki hydrauliczne mogą mieć wpływ na każdy pokój w domu. Oczywiście, nawet jeśli wycieki z łazienki na przykład (które mogą pochodzić z kąpieli wyciek przez sufit poniżej), może nie wpływać bezpośrednio na to pomieszczenie. Może pojawić się jako przeciek w suficie lub ścianie pomieszczenia poniżej, np. salonu lub kuchni. Nic dziwnego, że dostajemy wiele telefonów od ludzi, którzy pierwsze wskazanie mają o wycieku hydraulicznym jest widoczne wilgotne łaty ich ściany lub sufitu, czasami towarzyszy widoczne pęknięcia lub plamy do wilgotnej płyty gipsowej, tapety lub stolarki.

Kilka przyczyn wycieku wody w nieruchomościach

  • Skorodowane, złamane lub pęknięte rury wodne – często na połączeniach z innymi rurami
  • Zamarznięte rury – które pękają pod ciśnieniem lodu i przeciekają po rozmrożeniu
  • przeciek24.com lokalizacja wycieków – z pryszniców, wanien, zlewów lub toalet
  • Wycieki z centralnego ogrzewania – z rur zasilających grzejniki (lub wycieki z ogrzewania podłogowego)
  • Wycieki rury odpadowej – z wody idzie w dół wtyczki lub toalety w nieruchomości
  • Wycieki w zbiornikach wody – albo w loftach lub z zbiorników grzewczych

Czy hydraulik może znaleźć wyciek hydrauliczny?

Jeśli masz oczywisty wyciek hydrauliczny, który łatwo można zobaczyć, takie jak cieknący kran lub rura pod zlewem lub coś takiego, to hydraulik będzie w stanie pomóc z nim. Jednak z naszego doświadczenia wynika, że hydraulicy nie mają dostępu do takiego poziomu sprzętu do wykrywania wycieków, szkolenia i systemu jak specjaliści od wykrywania wycieków. Jest to szczególnie ważne w przypadku trudniejszych wycieków, takich jak wyciek wody pod domem. Wszystkie te rzeczy razem dają nam doskonały wskaźnik sukcesu w znalezieniu wycieków wody.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *